ВСЦ "Воїн" базується на території ЗОШ №4, заняття з рукопашного бою проводяться в спортивному залі, для чого є відповідний спортивний інвентар, що включає в себе боксерські мішки та лапи, татамі, спортивні шоломи, рукавиці, елементи захисту вразливих частин тіла, відповідне приладдя для виконання фізичних вправ.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім спортивного залу для військово-прикладної підготовки курсантів центру на території школи створено спеціалізований майданчик, що включає в себе смугу перешкод, стрілецький тир, елементи плацу для відпрацювання основ стройової підготовки. Тренування на майданчику проводяться влітку за спрятливих погодніх умов чи за необхідності відпрацювання елементів підготовки, які потребують більшого простору.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 Для вивчення будови зброї та безпечного поводження з нею у наявності є масо-габаритні макети стрілецької зброї, виготовлені заводським способом із справжніх зразків, що дає можливість більш якісно освоїти первинні навики володіння зброєю. Також для курсантів доступні учбові гранати та міни. Варто зазначити, що наявність такого інвентарю викликає інтерес та захоплення не лише у дітей, а й у дорослих курсантів.

 

Для вдосконалення вогневої підготовки проводяться тренування зі стрільби з пневматичних гвинтівок та пневматичних пістолетів. Поряд з школою знаходиться вогнепальний тир, що дає змогу періодично проводити в ньому заняття із спортивною вогнепальною зброєю калібру 5.6 мм.

 

Для проведення тактичних польових занять використовується страйкбольна зброя та зброя, обладнана для проведення гри «Лазертаг». Остання, до речі, створена на базі масо-габаритних моделей, тому викликає шалений інтерес не тільки у любителів розважитися, а й людей, які цінують можливість попрацювати із зброєю в умовах максимально наближених до реальних.

 

В межах військово-прикладної підготовки курсанти оволодівають навичками користування військовим спорядженням, таким як каски, піхотні лопатки, плащ-палатки, речові мішки, протигази, бронежилети та інше.

Для багатьох може стати приємною несподіванкою наявність учбових парашутів та підвісних систем для них. Парашутна підготовка хоча і виділена окремим розділом підготовки, проте доступна для курсантів ВСЦ "Воїн" в межах оволодівання базовими знаннями.