Військово-прикладна підготовка

Військово-прикладна підготовка курсантів ВСЦ "Воїн" має на меті здобуття практичних навичок, які можуть знадобитися не тільки під час проходження військової служби а й в цивільному житті, наприклад під час туристичної прогулянки. Підготовка включає в себе ряд розділів, таких як користування військовим спорядженням, пересування бійця в складі підрозділу та індивідуально, тактичні ігри "лазертаг" та "страйкбол", орієнтування на місцевості та багато іншого. 

  

 

 

І нічого страшного в слові "військово-прикладна" немає. Як і в рукопашному бою в цій дисципліні все йде від простого до складного. 

Спочатку курсантів вчать користуватися такими нехитрими предметами як плащ-палатка, мала піхотка лопатка (МПЛ-50), речовий мішок, бронежилет та інше. Подолання смуги перешкод надає вправності та впевненості в собі.

 

 

Обов'язково вивчається матеріальна частина зброї та правила користування нею, після чого курсанти вивчають індивідуальну підготовку та підготовку бійця в складі відділення. На цьому етапі з'являються  поняття, які в подальшому дадуть змогу опанувати тактику дій в складі малого підрозділу.

 Невід'ємним супутником підготовки є регулярні полігонні заняття. Тактичні ігри та польові виїзди відіграють в даному процесі дуже важливу роль, оскільки завдяки ним, у курсантів формується правильне розуміння бою на будь-якій місцевості. А ще це досить весела розвага!

 

   

 

 

 Курсанти оволодівають базовими навиками стройової підготовки з метою надбання так званого відчуття ліктя товариша і самі пишаються тим, що їм випала нагода пройти парадним строєм перед пам'ятником Слави. І нехай цей стройовий крок з точки зору кадрових військових не виглядає професійно, але все ж він є відображенням того, що людина за покликом своєї душі і серця віддає честь мільйонам воїнів, що боронили рідну землю.