Військово-спортивний центр «Воїн» співпрацює з харківським аероклубом імені Гризодубової в напрямку підготовки курсантів до стрибків з десантним парашутом Д-5.

 

Особливістю співпраці є те, що підготовка до стрибку здійснюється в м. Полтава на базі ВСЦ «Воїн», підготовка проводиться в спокійній атмосфері, на протязі декількох тижнів, що дає змогу курсантам відвідувати заняття в залежності від їх зайнятості та дає можливість осмислити і глибоко проникнути в суть  парашутного спорту.

Підготовка здійснюється з використанням учбових парашутів та підвісних систем інструкторами, які самі мають досвід стрибків з десантним парашутом. Наявність власних учбових парашутів та підвісних систем дозволяє не тільки якісно вивчити матеріальну частину а й напрацювати моторику та практичні навики, допомагає більш впевнено відчувати себе в літаку. 

При цьому стандартна програма підготовки спортсменів на аеродромі «Коротич»  для курсантів центру скорочується до прийому заліків із знання дій та правил стрибків з парашутом. Спортсмени, які показали незадовільний результат до стрибків не допускаються та додатково проходять підготовку за стандартною програмою аероклубу.